کارگاه بچینگ تولید بتن آماده شهرداری الشتر به همت مهندس یوسفوند سرپرست شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر راه اندازی شد و آماده خدمت رسانی به مردم شریف شهرستان سلسله می باشد.لذا همه پیمانکاران و افرادی که به بتن آماده نیاز دارند میتوانند جهت هماهنگی و خرید به شهرداری الشتر مراجعه نمایند.روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر الشترعملیات زیرسازی و شن ریزی انتهای شمالی خیابان آیت اله بروجردی(کوی فرهنگیان) و خیابان انتظار و کوی طلاب به دستور مهندس یوسفوند سرپرست شهرداری و به همت شورای اسلامی شهر الشتر انجام شد .

 

 

 جدولکاری و زیرسازی انتهای غربی خیابان معلم

پس از سالها بلاتکلیفی خیابان معلم با پیگیریهای مهندس یوسفوند سرپرست شهرداری الشتر و به همت شورای اسلامی شهر الشتر،جدولکاری و زیرسازی جهت آسفالت خیابان معلم انجام شد .

 

 به دستور مهندس یوسفوند سرپرست شهرداری الشتر و با حمایت ها و پیگیری های اعضای شورای اسلامی شهر الشتر کارگاه موزاییک سازی و جدولسازی شهرداری الشتر افتتحاح و به بهره برداری رسید.این کارگاه توان تولید 100 متر مربع موزاییک و تعداد 200 عدد جدول بتنی را در زمان افتتاح دارد که تا سال آینده ان شالله به دوبرابر خواهد رسید.

 

 

 

 رونق تغییرات در مبلمان و زیباسازی شهر توسط سرپرست جوان و پرانژی شهرداری جناب مهندس یوسفوند و به همت شورای اسلامی شهر الشتر .


پس از انتصاب سرپرست جدید در شهرداری و با همت و همکاری شورای شهر این روزها شاهد تغییرات در مبلمان و زیباسازی شهر به شرح موارد زیر هستیم ؛
۱.ایجاد بلوار و اصلاح هندسی بلوار انتهای خیابان بروجردی و پارک رجایی
۲.اصلاح و براشت ترونها و نوسازی بلوار بروجردی
۳.لایروبی کانال پیرکه
۴.خرید لباس کار زمستانه و لوازم تنظیف برای خدمات شهری

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر الشتربازدید امروز169
بازدید دیروز121
بازدید هفته911
بازدید کل30137