شهردار الشتر با صدور پیامی فرارسیدن بیست و هشتم صفر سالروز رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداري الشتر ، مهندس  حبيب نصيري در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و هشتمین روز از ماه صفر سالروز رحلت جانسوز آخرین پیامبر الهی حضرت محمد (ص) است، پیامبری که بشریت را با کامل ترین دین الهی آشنا نمود و وجود مبارک ایشان مایه رحمت و برکت برای جهانیان بود.
نبی مکرم اسلام (ص) راه سعادت و رستگاری در دنیا و آخرت را به انسان ها نشان داد و قرآن کریم را به عنوان معجزه ای جاودان و سرشار از آموزه های نورانی به مردم عرضه داشت تا برای همیشه تاریخ از سرچشمه جوشان آن بهره مند شوند.
این روز همچنین با سالروز شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مصادف است. این امام بزرگوار الگوی بخشندگی و تقوا بود و می توان درس های بسیاری از سیره ایشان آموخت و آنها را در زندگی به کار گرفت.
اینجانب فرارسیدن بیست و هشتم صفر سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) که از حزن انگیز ترین ایام است را به تمامی مسلمانان به ویژه ملت شریف ایران و مردم مومن شهرالشتر تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم عزاداری های همگان در این ایام مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد.
بازدید امروز72
بازدید دیروز146
بازدید هفته561
بازدید کل11705