دسته: اخبار
بازدید: 33

 ستاد خدمات سفرهای نوروزی، هوای زمستان سلسله را بهاری کرد؛ ?فرماندار سلسله در جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی شهرستان مهمترین وظایف اعضای ستاد را تشریح کرد:
♦️وی با تاکید بر آماده سازی و زیباسازی مبلمان و فضای شهری برای ایام نوروز، اظهار داشت: پلیس راه باید در ایام نوروز با بکارگیری گشت های ویژه تا جایی که امکان دارد با ارشاد و راهنمایی کردن مردم از جریمه های غیرضروری پرهیز کند.
♦️ دکتر خسروی با تاکید بر بکارگیری همیاران پلیس برای برقراری نظم و امنیت در مسیرهای ارتباطی، عنوان کرد: باید شرایط بگونه ای فراهم شود که مردم سفر ایمنی را در مسیرهای ارتباطی شهرستان تجربه کنند.
♦️فرماندار سلسله با اشاره به انجام گشت های محسوس پلیس برای ایجاد حس امنیت در  مسافران نوروزی، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی باید توجه داشته باشد که در ایام نوروز هیچگونه اسباب کشی در سطح شهر انجام نگیرد و گشت های شبانه پلیس نیز در این ایام تقویت و افزایش یابد.
♦️وی با تاکید بر انجام خط کشی مسیرهای ارتباطی که نیاز است، افزود: برای خط کشی خیابان های سطح شهر نیز لازم است که اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان به شهرداری کمک نماید.
♦️دکتر خسروی با تاکید بر گلکاری میادین و معابر و رنگ آمیزی جداول، گفت: باید با همکاری امور عشایر سیاه چادرهایی در نقاط ورودی شهرستان نصب شود و نان محلی و آش در این سیاه چادرها برای جذب مسافران پخت شود.
♦️وی با اشاره به آمادگی هلال احمر و شبکه بهداشت برای خدمت رسانی به مردم و مسافران در ایام نوروز، عنوان کرد: اداره آموزش و پرورش، شهرداری و اداره ورزش و جوانان باید مکان های اسکان مسافران نوروزی را از هم اکنون مشخص و تجهیزات موردنیاز را آماده نمایند.
♦️خسروی با تاکید بر تامین میوه شب عید شهروندان به میزان کافی، خاطرنشان کرد: کلیه خودپردازهای بانک های شهرستان باید در ایام نوروز فعال بوده و وجه موردنیاز مردم را در این ایام تامین کنند.

 

بازدید امروز40
بازدید دیروز50
بازدید هفته386
بازدید کل26425