بازدید عضو شورای شهر الشتر از عملیات لکه گیری و آسفالت کوچه ها و معابر شهر الشتر

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهر الشتر، خانم نجمه منظمی عضو شورای اسلامی شهر الشتر از عملیات آسفالت خیابان ها و کوچه های نیازمند به لکه گیری شهر الشتر بازدید کرد.

در این بازدید خانم منظمی با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان برای انجام لکه گیری و آسفالت برخی کوچه ها ومعابر شهرستان، گفت: این امر می تواند در رفاه و سهولت آمد و شد شهروندان و وسائط نقلیه آنها تاثیر زیادی داشته باشد .

وی با اشاره به حفاری های طرح های مختلف دستگاهها از جمله آب، برق ، گاز و مخابرات در چند سال گذشته که به دلیل خدمات رسانی بهتر این دستگاهها به شهروندان صورت گرفته است، عنوان کرد: در بعضی موارد عدم ترمیم صحیح کنده کاریها سبب تخریب آسفالت و ایجاد حفره هایی در سطح معابر شده که این ناهمواری ها ممکن است سبب ایجاد خطراتی برای شهروندان شود، لذا ما خواهان آن هستیم که مردم بیشتر یار و همیار ما در حفظ آسفالت معابر و پاکیزگی کوچه ها و نهایتا سلامت خود باشند .

خانم منظمی خاطرنشان کرد: رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری و شورای اسلامی شهر میدانیم و از دستگاههای اجرایی و خدماتی که تمام تلاش خود را در خدمت رسانی به شهر و شهروندان انجام داده اند تشکر مبی کنیم و امید است با همکاری و مشارکت همه بتوانیم با اقدامات مفید و سازنده زمینه آسایش و رفاه تمامی شهروندان را فراهم آوریم .

 

بازدید امروز157
بازدید دیروز190
بازدید هفته347
بازدید کل49483